دوربین‌های نظارتی اتوبوس

مقررات جدید دوربین‌های نظارتی با هدف ایمنی بیشتر اتوبوس‌ها و کامیون‌ها

با نصب دوربین‌های پلاک‌خوان در هر دو طرف بزرگراه فدرال در ایالت قلمروی پایتختی استرالیا و هم‌مرز با ایالت نیو ساوت ولز (NSW) که مشترکاً منطبق با قوانین دولت و مقررات ملی خودروهای سنگین (NHVR) عمل می‌کنند جاده‌ها ایمنی بیشتری خواهند داشت.
کریس استیل، وزیر راه استرالیا، گفت: «با نصب این دوربین‌ها تضمین می‌شود که رانندگان وسایل نقلیۀ سنگین منطبق با مقررات محدودیت جاده‌ای رانندگی خواهند کرد و از هر گونه خستگی شدید رانندگان جلوگیری به‌عمل خواهد آمد.

 منطبق با سازمان ملی تنظیم مقررات خودروهای سنگین (NHVR)، دوربین‌های مذکور با دیگر دوربین‌های نصب شده در نقاط مهم سرتاسر کشور شبکه‌ای می‌سازند تا تضمین شود ایمنی هر نوع خودرویی در جاده‌ها حفظ می‌شود.»
وی در ادامه افزود: «شش دوربین پلاک‌خوان خودکار و جدید به بهره‌برداری رسیده است که دو لاین از بزرگراه فدرال به همراه لاین توقف اضطراری در هر دو طرف را تحت پوشش قرار می‌دهند. این دوربین‌ها از جلوی هر وسیلۀ نقلیۀ سنگین عبوری عکسبرداری و همراه با تاریخ، زمان و شماره پلاک ذخیره می‌کنند.»
سازمان NHVR مبلغ 300.000 دلار استرالیا را در قالب بخشی از طرح ایمنی خودروهای سنگین گرد آورده است که با حمایت دولت فدرال همراه است.

 

دوربین پلاک خوان خودرو


انطباق ملی

جناب سال پتروسیکو، مدیر ارشد NHVR، بیان داشت: «طی دو سال اخیر دوربین‌های نظارتی با فناوری بالا در سرتاسر استرالیا به خدمت گرفته شده است تا مشوق رانندگی ایمن‌تر باشد.
تاریخی که در دوربین‌های مذکور ثبت می‌شود به سیستم ملی اطلاعات و انطباق ارسال می‌شود تا بتوان داده‌های نظارتی و انطباق زنده را از آن استخراج کرد.
اینکار باعث می‌شود مقامات بهتر بتوانند رفتارهای مخاطره‌آمیز و عادت‌های غیر ایمن در جاده‌هایمان را تشخیص دهند که به‌نوبۀ خود اجازه می‌دهد تمرکز‌مان را بیشتر روی داشتن انطباق و تلاش‌های اجرایی معطوف کنیم.»
سازمان NHVR اظهار کرد که هم‌اکنون با دولت و مقامات حمل‌و‌نقل جاده‌ای ایالت قلمروی پایتختی استرالیا در حال همکاری برای شناسایی نقاط بیشتری برای نصب دوربین‌ها در مسیرهای پر‌تردد است تا توانمندی نظارت بر وسایل نقلیۀ سنگین به حداکثر خود برسد.

 

نظرات (0)

نظری در اینجا ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
همسفرگشت

شرکت همسفر گشت ایرانیان ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس، مینی‌بوس، میدل‌باس، ون و سواری دربستی در تهران به مقصد تمامی نقاط کشور و همچنین کشورهای همسایه با افتخار سرویس دهی به سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌ها و سایر مراکز دولتی و خصوصی با سابقه طولانی و درخشان آماده پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان می‌باشد.

logo-samandehi
تهران - ازگل - گلچین شمالی - نبش خیابان شهید سید امین صدرنژاد - پلاك 14 - طبقه 4 - واحد 42
تلفن : 22191962
همراه : 09122255583
دریافت از کافه بازار دریافت از سیب اپ
كپی‌رایت © 1397-1394 همسفر گشت ایرانیان. تمام حقوق برای شركت محفوظ است.