اتوبوس دوطبقه NEW SETRA S 531 DT

معرفی اتوبوس دوطبقه NEW SETRA S 531 DT

آلمان از اتوبوس دو طبقه مدل NEW SETRA S 531 DT دایملر  برای رسانه های اروپایی رونمایی کرد، این رسانه ها هم اکنون از ویژگی های جدید و روشهای طراحی شیک متنوع لذت می برند.

این اتوبوس به عنوان نمادی از "حداکثر کارائی، تغییرپذیری، راحتی و امنیت" به بازار معرفی شده است، دارای طراحی بسیار جذابی است و گفته می شود با S 531 DT از خانواده TopClass 500 استانداردهای جدیدی برای این خانواده تعیین کرده است. دایملر مدعی است که ائرودینامیک عالی این اتوبوس مسافرتی باعث ثبت رکورد جدیدی در  مصرف سوخت به صرفه خواهد شد.


شرکت تولید کننده اذعان دارد که به خاطر انعطاف پذیری طبقه پایین اتوبوس کاربرد کل خدمات در اتوبوس تحت پوشش قرار می گیرد. همانطور که از این مدل مخصوص انتظار می رفت طراحی داخلی استاندارد شگفت انگیزی از راحتی را به وجود آورده است.
به عقیده دایملر شاید برجسته ترین نکته، استفاده از ترمزهای کمکی فعال  4 و سیستم محافظت جانبی  باشد. چون چنین سیستم های کمکی ای، برترین ها در زمینه اتوبوس و اتوبوس های مسافرتی را مشخص می کنند.
شرکت هم چنین ادعا می کند "این سیستم ها استانداردهای بالای امنیتی را هر چه بیشتر افزایش می دهند. همه این ویژگی ها در زیر طراحی فوق العاده  و نشان متمایز شرکت پنهان شده اند."

 

نگاهی دقیق تر

بی شک ترمزهای کمکی فعال 4 و سیستم محافظت جانبی برای اولین بار در یک اتوبوس استفاده شده اند.
دایملر می گوید با کمک تکنولوژی گروه، اتوبوس دو طبقه جدید این برند برتر به چراغ های جلو LED مادام العمری  مجهز شده است که" چشم را اذیت نمی کنند".

 

ترمزهای کمکی فعال 4 (ABA4) برای اولین بار در اتوبوس و اتوبوس مسافرتی S 531 DT معرفی می شوند. علاوه برآن عملکرد هایی که از قبل در دسترس بوده اند مانند توقف کامل در مقابله با اشیاه ثابت یا در حال حرکت در مقابل وسیله نقلیه، این ترمزها قابلیت  تشخیص عابر پیاده با توانایی ترمز خودکار را نیز خواهند داشت.
بعلاوه سیستم محافظت جانبی مورد دیگری است که برای اولین بار در جهان در زمینه اتوبوس و اتوبوس مسافرتی عرضه می شود. شرکت ادعا می کند که این سیستم نقطه کور را تحت پوشش قرار می دهد. این سیستم از رادارهای حسی برای چک کردن مسیر در سمت راست اتوبوس کمک می گیرد. وقتی که راننده اقدام به گردش می کند، سیستم به عابرپیاده، دوچرخه سوار و یا موانع ثابت که در مسیر گردش باشند هشدار می دهد. این خیلی جالب است. گذشته از این، این سیستم در شرایط خارج از شهر در زمان تغییر لاین به سمت مخالف راننده باعث پشتیبانی می شود. همچنین ادعا می شود که SETRA S 531 DTبه خاطر ائرودینامیک فوق العاده و مصرف کم سوخت، برنده بهره وری نیز باشد.

 

نظرات (0)

نظری در اینجا ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
همسفرگشت

شرکت همسفر گشت ایرانیان ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس، مینی‌بوس، میدل‌باس، ون و سواری دربستی در تهران به مقصد تمامی نقاط کشور و همچنین کشورهای همسایه با افتخار سرویس دهی به سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌ها و سایر مراکز دولتی و خصوصی با سابقه طولانی و درخشان آماده پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان می‌باشد.

logo-samandehi
تهران - ازگل - گلچین شمالی - نبش خیابان شهید سید امین صدرنژاد - پلاك 14 - طبقه 4 - واحد 42
تلفن : 22191962
همراه : 09122255583
دریافت از کافه بازار دریافت از سیب اپ
كپی‌رایت © 1397-1394 همسفر گشت ایرانیان. تمام حقوق برای شركت محفوظ است.