massabi uber

تیم مسابی و اوبر برای سفرهای چند منظوره

مسابی ،همکاری راهبردی جدید با اوبر را اعلام کرد. هدف این همکاری چیست؟ افزدون امکان فروش بلیط سیار حمل و نقل عمومی به اپلیکیشن اوبر است. هنگامی که با آژانس حمل و نقل قرارداد بسته می شود، کاربران اوبر امکان رزرو و نمایش بلیط های حمل و نقل مشتریان مسابی را در این برنامه خواهند داشت و این امکان را برای حمل و نقل های یکپارچه از محل سوار شدن تا سرویس خدمات حمل ونقل عمومی در سفرهای چندمنظوره ی آسان فراهم می کند. همچنین، به منظور ایجاد یکپارچه سازی در شهرهای جدید در سر تا سر جهان این دو شرکت همکاری خواهند کرد.

 

سفر چند منظوره در برنامه های مسابی و اوبر

مسابی رهبر جهان در فروش بلیط های سیار و نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS )برای حمل و نقل عمومی است و به تازگی از یک مشارکت استراتژیک جدید که به افزایش فرصت های سفر چند منظوره اختصاص داده شده است خبر داد. با افزایش میزان شهرنشینی، تقاضای روزافزون در شبکه های حمل و نقل افزایش می یابد، اما جاده ها پر می شوند وافزوزدن ظرفیت پارکینگ کافی نیست. از این رو اسان سازی سفرهای چند منظوره، از طریق گزینه های حمل و نقل مشترک عمومی و خصوصی، یک جایگزین واقعی برای ماشین خصوصی مسابی است.

 

ترقی مرکز فروش بلیط اوبر توسط مسابی

گزینه ی جدید فروش بلیط اوبر توسط Masabi's Justride SDK  اولین و تنها SDK بلیط سیار حمل و نقل عمومی، پیشرفت کرده است. همانطور که میتوانیم در جراید منتشر شده توسط مسابی بخوانیم، SDK برای درخواست انواع کرایه، پرداخت و ارائه بلیط و بارکد بصری به مسافر از طریق نمونه بلیط امن اجازه می دهد. ادغام Justride SDK بهترین عملکرد بلیط امن را با برنامه های موجود ترکیب می کند.بدین وسیله امکان دسترسی گسترده تر و ارزان تر به بلیط برای خدمات حمل و نقل عمومی به کاربران داده می شود. برای آژانس های حمل و نقل عمومی، پیاده سازی از طریق SDK به خدمات بلیط سیار اجازه می دهد که بلافاصله در دسترس پایگاه کاربری که از قبل ایجاد شده است قرار گیرد.

 

مسابی برای حمل و نقل عمومی در دسترس

براان زنگی ، مدیر عامل شرکت مسابی، گفت:"در مسابی هدف ما همواره سریعتر و راحت تر کردن حمل و نقل شهرها با استفاده از طیف وسیعی از گزینه های حمل و نقل بوده است و در اوبر، ما یک شریک تمام عیار برای کمک بیشتر به این هدف  پیدا کرده ایم." . "اوبر راه را برای یک پارادایم جدید در تحرک شهری باز کرد و ما  به شدت برای تقویت اتصال یکپارچه بین گزینه های اوبر و حمل و نقل عمومی، کاهش تعداد اتومبیل ها در جاده ها و امکان حمل و نقل بیشتر در تقاضا  مشتاقیم." جهان خاننا  رئیس تولید، پویایی در اوبر گفت :"در دست داشتن انواع مختلفی از حالت های حمل و نقل به شما کمک می کند تا زندگی آسان تری بدون ماشین داشته باشید". به همین دلیل ما می خواهیم جایگزین هایی برای مالکیت ماشین های شخصی با جمع آوری چندین حالت حمل و نقل درست در برنامه را ارائه دهیم. "مشتاقیم تا با مسابی همکاری کنیم تا حمل و نقل را به عنوان یک گزینه در برنامه اوبر تعبیه کنیم."

نظرات (0)

نظری در اینجا ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
همسفرگشت

شرکت همسفر گشت ایرانیان ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس، مینی‌بوس، میدل‌باس، ون و سواری دربستی در تهران به مقصد تمامی نقاط کشور و همچنین کشورهای همسایه با افتخار سرویس دهی به سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌ها و سایر مراکز دولتی و خصوصی با سابقه طولانی و درخشان آماده پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان می‌باشد.

logo-samandehi
تهران - ازگل - گلچین شمالی - نبش خیابان شهید سید امین صدرنژاد - پلاك 14 - طبقه 4 - واحد 42
تلفن : 22191962
همراه : 09122255583
دریافت از کافه بازار دریافت از سیب اپ
كپی‌رایت © 1397-1394 همسفر گشت ایرانیان. تمام حقوق برای شركت محفوظ است.