هاکون شرکت پیشرو در تجهیز اتوبوس‌های سوئیسی

هاکون شرکت پیشرو در تجهیز اتوبوس‌های سوئیسی و سیستم مدیریت وسایل نقلیه

پس از رویدادهای حساسی که در سراسر اروپا اتفاق افتاد، هاکون برای تأمین شرکت سوئیسی پست‌باس با هافاس و VMS هوشمند، واجد شرایط شناخته‌ شد. در عین حال، شرکت OBB Postbus GmbH، بخش اطلاعات جدول زمانی دانمارکی، گروه یورواستار و DB Regio Bus موفق شدند که از سیستم مدیریت وسایل نقلیه هاکون به‌خوبی استفاده کنند. این سیستم از VDV (اتحادیه شرکت‌های حمل‌ونقل آلمان) به‌خاطر قدرت خلاقیتش جایزه دریافت کرده‌است.

با پایان سال 2013، نرم‌افزار بر روی تبلت‌های اندرویدی اتوبوس‌ها نصب‌ خواهد شد. در گام اول، 120 خودرو در مرکز سوئیس توسط هافاس با VMS هوشمندِ مشتریان تجهیز خواهند شد، سپس کل ناوگان حمل‌ونقل اتوبوس‌رانی که بیش از 2000 اتوبوس است، تجهیز می‌شوند. نرم‌افزار راننده اطلاعات واقعی از موقعیت وسایل نقلیه جمع می‌کند و این اطلاعات فوراً در کانال‌های سیستم‌ اطلاعات مسافر منتقل می‌گردد. با این روش، نرم‌افزار هاکون تضمین می‌کند که داده‌های لحظه‌ای به‌طور گسترده تأمین می‌شوند.

علاوه براین، هافاس هوشمند VMS عملیات ثبت داده‌ها را نیز برعهده دارد، پردازش و آرشیو داده‌ها در مرکز کنترل به‌ این صورت است: اینجا، توزیع‌کننده دسترسی اینترنتی به نقشه‌ای پویا دارد، به کمک این نقشه او می‌تواند موقعیت فعلی خودروها را دنبال کند. با استفاده از داده‌های نقل‌وانتقال واقعی، او سریعاً انحرافاتی که از برنامه پیش می‌آید را تشخیص می‌دهد و به‌سرعت نسبت به آن واکنش می‌دهد تا ارتباطات، امنیت و اعتبار خود را از دست ندهند.

مرکز داده‌‌پردازی هاکون، مؤلفه مهم دیگری در پاسخگویی پست‌باس است: این مرکز همه داده‌های در لحظه را جمع کرده و آنها را به سیستم‌های خروجی مختلف مخابره می‌کند. VDV استاندارد (VDV 453/454) و مختصاتی که توسط رابط مجزایی تهیه می‌شوند، تبادل داده‌ها را با امنیت کامل بین مشتریان و تأمین‌کنندگان فراهم می‌کند.

ریموند فریک، رئیس مرکز صلاحیت سیستم اطلاعات مسافرین در پست‌باس سوئیس، در نظردارد که به معرفی هافاس هوشمند VMS به‌عنوان نقطه عطفی در توسعه شرکت بپردازد. «هرروز، ما بیش از 350000 نفر افرادی که بین محل کار و منزل مسافرت می‌کنند به‌علاوه سفرهای عادی را جابجا می‌کنیم. بنابراین به‌شدت خواهان آن هستیم که رضایت مشتری را از این هم بیشتر کنیم. با استفاده از هافاس هوشمند VMS برروی گوشی‌ها و تبلت‌ها، داده‌های واقعی با انعطاف بالا در اختیار مسافرین قرار می‌گیرد. ما با همکاری شرکت هاکون نرم‌افزاری تخصصی راه‌اندازی کرده‌ایم که بسیار موفق است، در آینده نیز به دنبال ایجاد همکاری‌هایی عالی بین هانوور و برن هستیم.»

مایکل فرانکن‌برگ، مدیریت اجرایی هوکان بیان کرد: «ما از اعتمادی که ایجاد کرده‌ایم بسیار خوشحالیم. با همکاری با شرکت پست‌باس سوئیس، ما توانستیم یکی دیگر از اوپراتورهای اصلی اتوبوس‌رانی در اروپا را از کیفیت سیستم‌مان مطمئن سازیم. برای اولین بار، هافاس هوشمند VMS مستقیماً با اجزای دیگر خودروها به کمک وای‌فای ارتباط برقرار می‌کند. این موضوع انعطاف محصول مارا بیش از پیش خواهدکرد.

نظرات (0)

نظری در اینجا ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
همسفرگشت

شرکت همسفر گشت ایرانیان ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس، مینی‌بوس، میدل‌باس، ون و سواری دربستی در تهران به مقصد تمامی نقاط کشور و همچنین کشورهای همسایه با افتخار سرویس دهی به سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌ها و سایر مراکز دولتی و خصوصی با سابقه طولانی و درخشان آماده پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان می‌باشد.

logo-samandehi
تهران - ازگل - گلچین شمالی - نبش خیابان شهید سید امین صدرنژاد - پلاك 14 - طبقه 4 - واحد 42
تلفن : 22191962
همراه : 09122255583
دریافت از کافه بازار دریافت از سیب اپ
كپی‌رایت © 1397-1394 همسفر گشت ایرانیان. تمام حقوق برای شركت محفوظ است.