اتوبوس‌های تمام‌برقیِ گرین‌پاور

اتوبوس‌های تمام‌برقیِ گرین‌پاور از محدوده انتظارات فراتر می‌روند

شرکت گرین‌پاورموتور اعلام‌ کرد اتوبوس حمل‌و‌نقل تمام‌برقی 40 فوتی مدل EV350، عملکردی فراتر از محدوده انتظارت اولیه خود داشته‌ است، به‌نحوی که پس از طی مسافت 205 مایل (330 کیلومتر) 50 درصد از شارژ باطری SOC (شارژ باطری) باقی مانده‌بود.

گرین‌پاور مدل EV350 اخیراً توسط شرکت حمل‌ونقل پورترویل خریداری شده‌است، و به‌منظور نمایش این وسیله نقلیه در کنفرانس کالاکت در بهار 2018، این شرکت با اختیار خود آن را از سان‌جواکین‌ولی تا نیوپورت‌بیچ در کالیفرنیا رانده است.

برای رسیدن به نیوپورت‌بیچ، راننده باید از گراپوین کالیفرنیا عبورمی‌کرد، که این مسیر دارای تپه‌های با شیب تند است که در مسیرهای حمل‌ونقل معمول نیست. این بدان معناست که این اتوبوس نه‌تنها از مرز انتظارات فراتر رفته، بلکه از مسیری حرکت کرده‌است که جزئی از وظایف مورد تقاضایش نبوده‌ است.

این موضوع دستاوردی برجسته است، که نه‌تنها برای شرکت گرین‌پاور اهمیت دارد بلکه صنعت نیز به آن افتخار می‌کند. «ما این اتوبوس را به مسافت 205 مایل در مسیرهای پرپیچ‌وخم و شیب‌دار راندیم تا به کنفرانس برسیم. حتی پس از این مسیر طولانی، نیمی از شارژ باتری باقی مانده‌بود» این را برندن رایلی نماینده شرکت گرین‌پاور اظهارکرد. «شرکت گرین‌پاور مرزهای صنعت را جابه‌جا‌ کرده‌است زیرا این محدوده به ما اجازه می‌دهد که 98% از نیاز روزانه حمل‌ونقل را به‌کمک اتوبوس انجام دهیم.»

گرین‌پاور در نظردارد که سه اتوبوس دیگر را تا پایان ماه می به پورترویل فرستاده و تا پایان تابستان پنج اتوبوس دیگر در برنامه هستند.

نظرات (0)

نظری در اینجا ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
همسفرگشت

شرکت همسفر گشت ایرانیان ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس، مینی‌بوس، میدل‌باس، ون و سواری دربستی در تهران به مقصد تمامی نقاط کشور و همچنین کشورهای همسایه با افتخار سرویس دهی به سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌ها و سایر مراکز دولتی و خصوصی با سابقه طولانی و درخشان آماده پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان می‌باشد.

logo-samandehi
تهران - ازگل - گلچین شمالی - نبش خیابان شهید سید امین صدرنژاد - پلاك 14 - طبقه 4 - واحد 42
تلفن : 22191962
همراه : 09122255583
دریافت از کافه بازار دریافت از سیب اپ
كپی‌رایت © 1397-1394 همسفر گشت ایرانیان. تمام حقوق برای شركت محفوظ است.