شورای ایمنی صنعت اتوبوس

پرووست تحت حمایت شورای ایمنی صنعت اتوبوس ABA

پرووست تحت حمایت شورای ایمنی صنعت اتوبوس BISC به منظور پیشبرد امنیت کلی اتوبوس برای همه کاربران و مسافران اتوبوس درون شهری و برون شهری به توافق رسید.

افراد روشن  فکر هربخشی از صنعت اتوبوس درون شهری و برون شهری ،که نشان دهنده هرگونه نگرانی ایمنی ، از ایمنی فنی ،آموزش رانندگی برای وسایل نقلیه و مقررات تحت پوشش ، انجمن اتوبوس آمریکایی ABA را در نظر می گیرند. BISC مجموعه منطبق با ایمنی است.

 همین طور پرووست به عنوان بخشی از ولوو ماموریت ایمنی خود را بعنوان ارزش اصلی و اصل راهنما اعلام کرد. مانند گذشته ساخت اتوبوس ولوو 9700 با بالاترین استاندارهای ممکن ادامه دارد.سیستم های پیشرفته برای کمک به راننده ، ترمزهایی با کارایی بالا ، کمربند ایمنی و ساختارهای حفاظتی کلاس جهانی ، ویژگی های استاندارد ایمنی ولوو هستند. 

بعنوان چشم انداز تصادفی صفر مطرح شدن، هدف نهایی طرح امنیت فراگیر این است که اطمینان حاصل شود که هیچ وسیله نقلیه ولوو در تصادف دخیل نبوده است. مایکل پاور بازار یاب ارشد اتوبوس نوا در پرووست گفت: مابه اندازه اعضای BISC همیشه امنیت را در اولویت قرار داده ایم. در DNA ما برنامه ریزی و طراحی وسیله نقلیه ای است که امید ما برای حمایت از BISC کمک به القای حس فلسفه ایمنی پایدار مشابه برای هرگونه اتوبوس وکاربران اتوبوس است.

ABA متکی به BISC در سال 1399 میلادی به عنوان یک انجمن برای اتوبوس و کاربران اتوبوس ، مدیران ایمنی و سرپرستان نگهداری به اندازه سازندگان قطعات اصلی ، فروشندگان و نمایندگی های دولتی بر پیشرفت ها در ایمنی اتوبوس وکارکرد موتور اتوبوس تاکید می کنند.

رئیس BISC مدیر ایمنی آلن اسمیت ، شرکت مسافر بری Greyhound Lines در دالاس می گویند  در حال صحبت کردن با همه اعضای BISC هستیم، ما به خوبی درک می کنیم که این ترقی عظیم پرووست تلاش های ما را از طریق حمایت آن در بر دارد. نه تنها ما پشتیبانی داریم و پشتیبانی یک شرکت واقعی باکیفیت که چشم انداز ما را به اشتراک می گذارد بلکه BISC اکنون در موقعیتی برای رشد و توسعه از تحقیقات و منابع ایمنی گسترده پرووست است.

او می گوید این صنعت ازطریق این مشارکت می تواند فعالیت بیشتری از BISC با نتایج ثابت شده در مورد بسیاری مسائل ایمنی خاص ، انتظار داشته باشد به خصوص آن هایی که شامل پیشرفت های متغییر در تکنولوژی ایمنی وسایل نقلیه هستند.

پیتر پانتوسو رئیس یا مدیر اجرایی ABA می گوید: " ما از تعهد وبصیرت پرووست قدردانی می کنیم که مارا از نظر مالی حمایت می کند". پرووست نه تنها به افزایش اعضای BISC کمک خواهد کرد بلکه شرکت خودش را به عنوان یکی از رهبران برجسته ایمنی صنعت خودروسازی مطرح خواهد کرد.

نظرات (0)

نظری در اینجا ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
همسفرگشت

شرکت همسفر گشت ایرانیان ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس، مینی‌بوس، میدل‌باس، ون و سواری دربستی در تهران به مقصد تمامی نقاط کشور و همچنین کشورهای همسایه با افتخار سرویس دهی به سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌ها و سایر مراکز دولتی و خصوصی با سابقه طولانی و درخشان آماده پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان می‌باشد.

logo-samandehi
تهران - ازگل - گلچین شمالی - نبش خیابان شهید سید امین صدرنژاد - پلاك 14 - طبقه 4 - واحد 42
تلفن : 22191962
همراه : 09122255583
دریافت از کافه بازار دریافت از سیب اپ
كپی‌رایت © 1397-1394 همسفر گشت ایرانیان. تمام حقوق برای شركت محفوظ است.