فناوری اطلاعات اتوبوس ها

فناوری اطلاعات جدید برای بهبود عملکرد اتوبوس ها و ترامواها در شهر برلین

شرکت ایرباس شبکۀ تتراپُل را برای شرکت حمل و نقل عمومی وِرکِرزبتریبِ برلین مدرنیزه می سازد و بدین منظور سرویس جامعی را تا سال 2025 ارائه خواهد داد.

از سال 2019 به بعد، ایرباس شبکه رادیویی حرفه ای تلفن همراه (PMR) را برای شرکت حمل و نقل عمومی وِرکِرزبِتریبِ برلین (BVG) مدرنیزه می کند.

تا سال 2020، تأمین کنندۀ PMR زیرساخت شبکه را کاملاً بررسی و سیستم آن را به پروتکل اینترنت (IP) تبدیل خواهد کرد.
ایرباس همچنین توافقنامۀ ارائه خدمات تا سال 2025 را با BVG به امضاء رسانده است و در طول فرآیند مدرنیزاسیون به این شرکت واقع در برلین مشاوره و پشتیبانی ارائه خواهد داد. این بستۀ کامل قراردادی همچنین، همراه با ارتقاء فنی، شامل عرضۀ آخرین فناوری روز، نظیر یک سوئیچ مبتنی بر IP و تعمیر و نگهداری حین خدمات و ارائه خدمات است.

شرکا درخصوص امکان گسترش تدریجی شبکه با سایر ایستگاه های پایه به توافق رسیده اند. پخش همزمان، که شبکه فرکانس واحد نیز نامیده می شود، به ایستگاههای پایه امکان انتقال اطلاعات در یک فرکانس یکسان را می دهد. این بدین معناست که امکان پخش سیگنالها در مناطق بزرگ به خوبی وجود دارد.

از آنجایی که این شبکه در سال 2001 راه اندازی شد، ایرباس در همکاری با BVG، با فناوری رادیویی مدرن آن سهم مهمی در راه اندازی کارآمد تردد اتوبوس ها در برلین خواهد داشت. با ارتقاء شبکه تتراپل، رانندگان و مرکز کنترل قادر به ارائه واکنش مؤثرتر به همۀ وضعیت ها و برقراری ارتباط مطمئن تری خواهند بود. مدرنیزاسیون همچنین سبب افزایش ظرفیت سیستم می شود به نحوی که می تواند حتی حجم بیشتری از داده ها را انتقال دهد.

شرکت BVG و شرکتهای تابعۀ آن سالانه سیستم حمل و نقلی ایمن، قابل اطمینان و سازگار با محیط زیست برای بیش از یک میلیارد مسافر ارائه می دهند. به منظور هماهنگ سازی عبور و مرور پیچیدۀ اتوبوسها در برلین، این شرکت شبکه تتراپل ایرباس را در 9 ایستگاه پایه ساخت. اتوبوسها در بیش از 150 خط در منطقه ای با مساحت تقریبی 1000 کیلومتر مربع حرکت می کنند

نظرات (0)

نظری در اینجا ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
همسفرگشت

شرکت همسفر گشت ایرانیان ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس، مینی‌بوس، میدل‌باس، ون و سواری دربستی در تهران به مقصد تمامی نقاط کشور و همچنین کشورهای همسایه با افتخار سرویس دهی به سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌ها و سایر مراکز دولتی و خصوصی با سابقه طولانی و درخشان آماده پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان می‌باشد.

logo-samandehi
تهران - ازگل - گلچین شمالی - نبش خیابان شهید سید امین صدرنژاد - پلاك 14 - طبقه 4 - واحد 42
تلفن : 22191962
همراه : 09122255583
دریافت از کافه بازار دریافت از سیب اپ
كپی‌رایت © 1397-1394 همسفر گشت ایرانیان. تمام حقوق برای شركت محفوظ است.