اتوبوس خودکار

اولین اتوبوس خودکار رفت و برگشت در تمام شرایط آب و هوایی که تا سال 2020 راه اندازی خواهد شد

در حال حاضر برنامه ریزی هایی برای راه اندازی اولین ناوگان گچا ـ ناوگان رفت و برگشت خودکار به مرحله ی نهایی رسیده  است که می تواند در تمام شرایط آب و هوایی کار کند.

موجی و سنسبل 4 (MUJI , Sensible4)با هم اولین اتوبوس خودکار رفت و برگشت در تمام شرایط آب و هوایی، گچا را تولید کرده اند که انتظار می رود در سال 2020راه اندازی شود.

سنسبل 4 تکنولوژی رانندگی خودکار با اطمینان از اینکه خودرو دارای موقعیت برتر، ناوبری و عملکرد تشخیص مانع برای رانندگی خودکار  بدون در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی را فراهم کرده است - و موجی طرح و ویژگی هایی را برای خودرو فراهم کرده است که تجربه ی کاربر را افزایش می دهد.

آب و هوا نقش مهمی در گسترش دادن بازار برای اتوبوس ها ایفا می کند. در حال حاضر باران های سنگین، مه و برف مانع فعالیت بیشتر خودروهای خودکار می شوند زیرا تکنولوژی های موجود اکثرا در شرایط آب و هوایی گرم آزمایش شده و توسعه یافته اند. با این حال، سنسبل 4 بر روی تست های فن آوری و اعتبارسنجی در شرایط شمالی لاپلند متمرکز شده است و این مزیت منحصر به فردی به شرکت نسبت به سایر تکنولوژی های خودکار می بخشد.

اتوبوس رفت و برگشت گچا در ماه مارس 2019 در هلسینکی در معرض نمایش عموم قرار خواهد گرفت و پس از راه اندازی آن، در سه شهر فنلاند به عنوان بخشی از ترافیک زندگی واقعی شروع به کار خواهد کرد.

هدف از همکاری توسعه ی ناوگان اتوبوس رفت و برگشت خودکار برای استفاده در جریان اصلی و ارائه ی خدمات حمل و نقل واقعی برای عموم مردم در سال 2021 است. در حال حاضر، ستسبل 4 به دنبال شرکای صنعتی مناسب علاقه مند به تولید اتوبوس ها و همچنین سرمایه گذارانی برای تسریع رشد شرکت است.

اتوبوس رفت و برگشت گچا

« ما در حال توسعه ی این وسایل نقلیه هستیم به طوری که آنها می توانند بخشی از زنجیره ی خدمات حمل و نقل روزانه باشند. هری سانتامالا، مدیر عامل شرکت سنسبل 4، گفته است که خودروهای خودکار نمی توانند در جریان اصلی قرار بگیرند تا زمانی که اطمینان حاصل شود که فن آوری آنها می تواند در تمام اقلیم ها کار کند.

نرم افزار سنسبل 4 را می توان به هر زمینه ی خودروی خودکار از اتومبیل های کوچک گرفته تا اتوبوس های بزرگ گسترش داد.. در حال حاضر، سنسبل 4 به عنوان بخشی از یک رهبری در جنوب فنلاند در اسپو سواری های عمومی ارائه میدهد.

طراحی موجی شامل یک شکل دوستانه بدون جلو و عقب، یک کمربند لامپی LED ساخته شده از ترکیبی از چراغهای جلو و صفحه ی نمایش ارتباطاتی و صندلی است که به شکل مربعی اتوبوس است.
اتوبوس گچا دارای ظرفیت 10 مسافر نشسته و شش مسافر ایستاده و حداکثر سرعت 40 کیلومتر در ساعت است. در حال حرکت بر روی نیروی برق، شارژ سریع طیف وسیعی بیش از 100 کیلومتر را ارائه می دهد. جعبه حسگر چهار لیدار، هشت رادار،دوربینی با برد 360 درجه، GPS با دقت بالا، واحد جابجایی و کنترل 4GLTE / 5G را شامل می شود.

نظرات (1)

  1. محمد انصاری

امیدوارم از این اتوبوس ها زودتر تو ایران هم بیاد

نظری در اینجا ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
همسفرگشت

شرکت همسفر گشت ایرانیان ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس، مینی‌بوس، میدل‌باس، ون و سواری دربستی در تهران به مقصد تمامی نقاط کشور و همچنین کشورهای همسایه با افتخار سرویس دهی به سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌ها و سایر مراکز دولتی و خصوصی با سابقه طولانی و درخشان آماده پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان می‌باشد.

logo-samandehi
تهران - ازگل - گلچین شمالی - نبش خیابان شهید سید امین صدرنژاد - پلاك 14 - طبقه 4 - واحد 42
تلفن : 22191962
همراه : 09122255583
دریافت از کافه بازار دریافت از سیب اپ
كپی‌رایت © 1397-1394 همسفر گشت ایرانیان. تمام حقوق برای شركت محفوظ است.