اتوبوس CNG

اتوبوس های CNG جایگزین، آلاینده ها در هوا را کاهش می دهند

اتوبوس های گاز طبیعی منجر به انتخاب سوخت های جایگزین نسبت به سوخت های قدیمی دیزلی و بنزینی شده و میزان آلاینده ها در هوا را کاهش می دهند.
از سال 2016، متروی هوستون 10 میلیون مایل را با ناوگان اتوبوس های گاز طبیعی فشرده (CNG) سفر کرده است.

ناوگان CNG در حال حاضر شامل 50 اتوبوس است و تا پایان سال 2018 نیز 20 اتوبوس بیشترخواهد داشت.


در دو سال اخیر ، مترو از بیش از 3 میلیون گالن CNG استفاده کرده است که از وارد شدن بیش از 3000 تن از اکسید نیتروژن (NOX) به هوا جلوگیری کرده است. مترو با استفاده از سوخت های پاک سوز، میزان آلودگی های مضر را در هوا کاهشداده است. جایگزینی سوخت های کثیف با CNG، امن ترین و مقرون به صرفه ترین روش برای بهبود کیفیت هوا است.

تلاش های مترو بسیار مورد قدردانی قرار خواهد گرفت زیرا هوستون در حال حاضر یازدهمین شهر آلوده برای اوزون در لیست انجمن آمریکایی ریه با سطح بالای ترافیک جاده ای است که منجر به غلظت بالای اکسید نیتروژن NOx) )می شود.. کمیته ی کیفیت آبو هوایی تگزاس (TCEQ) گزارش داده است که 67 درصد از کل انتشار NOx از یک منبع متحرک، به ویژه کامیون های سنگین ناشی می شود که در سراسر شهر در حال حرکت هستند.

موفقیت 10 میلیون مایلی مترو در طول مسابقه ی رالی جاده ای آمریکا  NGV توسط جیم رابینسون اولین معاون مترو اعلام شد. رالی جاده ای 15 مرحله در سراسر کشور توقف کرد که استفاده از گاز طبیعی را به عنوان سوخت حمل و نقل  معرفی کرده و در مورد سوخت های جایگزین تمیز بع عموم مردم اطلاع رسانی شود.

Freedom CNG ، توسعه دهنده زیرساخت سوخت رسانی گاز طبیعی نیز به بهبود کیفیت هوا درهوستون از طریق ارتقاء سوخت جایگزین کمک می کند. Freedom CNG از طریق آموزش، کارگاه های آموزشی و حمایت از اهداء نمایندگی، مردم را به استفاده از CNG تمیز و مقرون تشویق می کند.

نظرات (0)

نظری در اینجا ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
همسفرگشت

شرکت همسفر گشت ایرانیان ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس، مینی‌بوس، میدل‌باس، ون و سواری دربستی در تهران به مقصد تمامی نقاط کشور و همچنین کشورهای همسایه با افتخار سرویس دهی به سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌ها و سایر مراکز دولتی و خصوصی با سابقه طولانی و درخشان آماده پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان می‌باشد.

logo-samandehi
تهران - ازگل - گلچین شمالی - نبش خیابان شهید سید امین صدرنژاد - پلاك 14 - طبقه 4 - واحد 42
تلفن : 22191962
همراه : 09122255583
دریافت از کافه بازار دریافت از سیب اپ
كپی‌رایت © 1397-1394 همسفر گشت ایرانیان. تمام حقوق برای شركت محفوظ است.