اینترنت اتوبوس

اتصال به اینترنت در اتوبوس های پیشرفته

وای فای به سرعت به بخشی از زندگی روزمره تبدیل شده است. امروزه، هر کس انتظار دارد که بتواند اتصالات  وای فای خوبی را هر کجا که میرود، و هر جا که امکان دارد رایگان دریافت کند...

Go North East، بزرگترین شرکت اتوبوسرانی منطقه، در طول راه وای فای رایگان و در دسترس ارائه می دهد.
استیون کینگ، مدیر بازاریابی و فروش Go North East، میگوید: "ما متوجه شدیم که توانایی برقراری ارتباط در هنگام حرکت به یک ویژگی مهم در سفر تبدیل شده است. نه تنها ما اولین شرکت اتوبوسرانی در منطقه هستیم که فای رایگان ارائه می دهد، بلکه بیشتر اتوبوس های ما نسبت به سایر اپراتورها مجهزتر هستند.

بیش از یک پنجم اتوبوس ناوگان پیشرفته ی مسافربری Go North East که در بسیاری از مسیرهای مهم در حرکت هستند وای فای رایگان در اختیارهمه قرار می دهند.
«ما 120 اتوبوس با وای فای رایگان داریم - این بیشتر از هر شرکت اتوبوسرانی دیگر در شمال شرق است.»

استیون کینگ می گوید: « وای فای رایگان به این معنی است که مسافران اتوبوس می توانند در اینترنت گشت بزنند، رسانه های اجتماعی را بررسی کنند، با گوشی ها تبلتها یا آیپدهایشان در طول سفر کار یا بازی کنند و آن طور که آنها میخواهند برایشان مفید، آرام بخش و سرگرم کننده باشد . شما نمی توانید این کار را در حین رانندگی یا  در قطار انجام دهید.»

«وای فای رایگان بخش مهمی از پیشنهاد ما به مشتری است و به مشتریان خود کمک میکنیم که در حال حرکت به اینترنت متصل باشند. در راه های اصلی ما،از طرف تاین و ور گرفته تا میدلزبور، دورام، هگزام و بلیس، وای فای رایگان ارائه می شود.»

« در حالی که وای فای تنها در قطارهای مسافرتی درجه اول ارائه می شود و هیچ وای فایی در قطارهای محلی وجود ندارد، این اتوبوس به سرعت به اولین انتخاب برای افرادی تبدیل شده است که میخواهند در طول سفر به اینترنت متصل باشند.»

نظرات (0)

نظری در اینجا ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
همسفرگشت

شرکت همسفر گشت ایرانیان ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس، مینی‌بوس، میدل‌باس، ون و سواری دربستی در تهران به مقصد تمامی نقاط کشور و همچنین کشورهای همسایه با افتخار سرویس دهی به سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌ها و سایر مراکز دولتی و خصوصی با سابقه طولانی و درخشان آماده پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان می‌باشد.

logo-samandehi
تهران - ازگل - گلچین شمالی - نبش خیابان شهید سید امین صدرنژاد - پلاك 14 - طبقه 4 - واحد 42
تلفن : 22191962
همراه : 09122255583
دریافت از کافه بازار دریافت از سیب اپ
كپی‌رایت © 1397-1394 همسفر گشت ایرانیان. تمام حقوق برای شركت محفوظ است.