آینده انتقال مسافر با اتوبوس

آینده انتقال مسافر با اتوبوس

آمادئوس برای جذاب‌تر کردن انتقال مسافر فرودگاهی با اتوبوس از همکاری‌های جدید با دیستریبیوشن و بِتِرِز خبر می‌دهد.

آمادئوس در کوششی برای تبدیل انتقال مسافر فرودگاهی با اتوبوس به گزینه‌ای جذاب‌تر، دردسترس‌تر و آسان‌تر، از همکاری‌های جدید با دیستریبیوشن و بترز خبر می‌دهد.

اتوبوسِ انتقال مسافر فرودگاهی می‌تواند برای مسافران داخلی یا گاهگداری بهترین گزینه باشد، ولی کجا می‌توان پیدایشان کرد؟ این مسأله، با چنین همکاری‌های جدیدی، از طریق خرده‌فروشی سفرتان حل شده و همه سردرگمی‌ها و نگرانی‌ها را برطرف می‌کند.


آمادئوس فناوری‌ای را برای ادامه فعالیت بخش مسافرت ارائه می‌دهد: از اولین جست‌وجو برای رزرو کردن تا مدیریت رزروها و روند خروج. ضمناً،‌ دیستریبیوشن بیش از 300 اتوبوسِ انتقال مسافر فرودگاهی و راننده اتوبوس بین شهری با 2500 مسیر به شبکه‌ی فروش خدمات مسافرتی موجودِ آمادئوس اضافه می‌کند و بترز عملیات فروش سرتاسری نوآورانه و بستر پس‌خان  را  برای رانندگان اتوبوس فراهم می‌کند.


 دفتر‌های خدمات مسافرتی می‌توانند با ترکیب منابع این سه شرکت به طیف گسترده‌ای از خدمات دسترسی داشته باشند و از این طریق گزینه‌های مختلف انتقال با اتوبوس را برای مسافران درحین سفرشان ارائه دهند.
« رانندگان اتوبوس اکنون همه امکانات لازم را برای شکوفایی و اثرگذاری قابل‌توجه در صنعت جهانی مسافرت در اختیار دارند.»


آنتوان دو کِرویله، رئیس مسافرت ریلی و زمینی آمادئوس، گفت: «سفر با اتوبوس برای افراد زیادی گزینه‌ای جذاب است، اما می‌تواند برای افراد بیشتری چنین باشد. رانندگان اتوبوس اکنون همه امکانات لازم را برای شکوفایی و اثرگذاری قابل‌توجه در صنعت جهانی مسافرت در اختیار دارند. فرض کنید علاوه بر پروازتان، انتقال آسان مسافر با اتوبوس در فرودگاه و گشت‌وگذار با قطار را رزرو کرده‌اید (همه در همان برنامه‌ی سفری که خرده‌فروش سفرتان ارائه کرده است)؛ این نمونه‌ای عالی از ارائه خدمات از مبدأ تا مقصد است.»


با آزادسازی بازار و رقابتِ درحال رشد، اهمیت اتوبوس به عنوان گزینه‌ای خوش‌آتیه برای مسافرت بیش از پیش آشکار می‌شود.

نظرات (0)

نظری در اینجا ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
همسفرگشت

شرکت همسفر گشت ایرانیان ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس، مینی‌بوس، میدل‌باس، ون و سواری دربستی در تهران به مقصد تمامی نقاط کشور و همچنین کشورهای همسایه با افتخار سرویس دهی به سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌ها و سایر مراکز دولتی و خصوصی با سابقه طولانی و درخشان آماده پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان می‌باشد.

logo-samandehi
تهران - ازگل - گلچین شمالی - نبش خیابان شهید سید امین صدرنژاد - پلاك 14 - طبقه 4 - واحد 42
تلفن : 22191962
همراه : 09122255583
دریافت از کافه بازار دریافت از سیب اپ
كپی‌رایت © 1397-1394 همسفر گشت ایرانیان. تمام حقوق برای شركت محفوظ است.