دوربین‌های نظارتی اتوبوس

با نصب دوربین‌های پلاک‌خوان در هر دو طرف بزرگراه فدرال در ایالت قلمروی پایتختی استرالیا و هم‌مرز با ایالت نیو ساوت ولز (NSW) که مشترکاً منطبق با قوانین دولت و مقررات ملی خودروهای سنگین (NHVR) عمل می‌کنند جاده‌ها ایمنی بیشتری خواهند داشت.
کریس استیل، وزیر راه استرالیا، گفت: «با نصب این دوربین‌ها تضمین می‌شود که رانندگان وسایل نقلیۀ سنگین منطبق با مقررات محدودیت جاده‌ای رانندگی خواهند کرد و از هر گونه خستگی شدید رانندگان جلوگیری به‌عمل خواهد آمد.

اتوبوس الکتریکی E-citaro مرسدس بنز

به تازگی دیملر گزارش داده است که شرکت حمل و نقل  BVG برلین،  مسافران را بدون ایجاد دود با اتوبوس های کاملا الکتریکی ای-سیتارو مرسدس بنز به مقصد می رساند. این شرکت یکی از 15 سفارش اولیه این اتوبوس ها را دریافت کرده است. 

سفر با اتوبوس اجاره ای

اگر مسافرت با اتوبوس اجاره ای در خاطر‌تان است، حتماً جزو آن دسته افرادی هستید که دوست دارید سفری راحت‌تر و لذت‌بخش‌تر داشته باشید. بدون داشتن استرس و دغدغۀ انتخاب وسایل سفر و برنامه‌ریزی برای اینکار، می‌توانید راحت به صندلی تکیه بدهید و از سفر لذت ببرید! به همین جهت، مهم‌ترین دلایلی را برایتان آورده‌ایم که چرا مسافران سفر با اتوبوس اجاره ای را انتخاب می‌کنند.

نمایشگاه Busworld 2019

پس از 24 دوره برگزاری در شهر زیبای کورتریک (Kortrijk)، Busworld به بروکسل منتقل می‌شود؛ پایتخت بلژیک ... و اروپا. دسترسی به این شهر از طریق فرودگاه و ایستگاه راه‌آهن مجاور آسان‌تر و دارای هتل‌های بیش‌تری است. شهری زنده و پویا با بهترین مراکز رفاهی و رستورانی که مقر کمیسیون اروپا نیز هست ... بروکسل از هر لحاظ کامل است. تقریباً تمام غرفه‌های نمایشگاه رزرو شده‌اند. با افزایش 50 درصدی مساحت اصلی نمایشگاه از 40.000 تا 60.000 مایل مربع، آشکار است که بار دیگر بزرگترین دوره را در پیش رو داریم.

اجاره اتوبوس

امروزه کرایه کردن اتوبوس‌های اجاره ای بهترین انتخاب برای کسانی است که به‌دنبال مسافرت‌های گروهی ارزان هستند و به مقصدی مرسوم سفر می‌کنند. اجار‌ه‌کردن آنها ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد، این اتوبوس‌ها با ظرفیت‌های متفاوت خود می‌توانند تعداد مسافران مختلف را در خود جای دهند. در ادامه پنج دلیل مختلف برای اجاره‌کردن اتوبوس‌ ارائه شده‌است:

قرارداد بزرگ اتوبوس های ولوو

گروه مسئولیت محدود  DTI، که متخصص دوربین های مداربسته است و در شهر پرت  قرار دارد، قرار است دوربین های IP و تجهیزات ضبط دیجیتالی اتوبوس های PTA 900 در «ابر قرارداد» ولوو  -  ولگرن  که اخیرا منتشر شده را به ارزش تقریبی 10 میلیون دلار استرالیا تامین و نصب کند.

massabi uber

مسابی ،همکاری راهبردی جدید با اوبر را اعلام کرد. هدف این همکاری چیست؟ افزدون امکان فروش بلیط سیار حمل و نقل عمومی به اپلیکیشن اوبر است. هنگامی که با آژانس حمل و نقل قرارداد بسته می شود، کاربران اوبر امکان رزرو و نمایش بلیط های حمل و نقل مشتریان مسابی را در این برنامه خواهند داشت و این امکان را برای حمل و نقل های یکپارچه از محل سوار شدن تا سرویس خدمات حمل ونقل عمومی در سفرهای چندمنظوره ی آسان فراهم می کند. همچنین، به منظور ایجاد یکپارچه سازی در شهرهای جدید در سر تا سر جهان این دو شرکت همکاری خواهند کرد.

صفحه1 از5

همسفرگشت

شرکت همسفر گشت ایرانیان ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس، مینی‌بوس، میدل‌باس، ون و سواری دربستی در تهران به مقصد تمامی نقاط کشور و همچنین کشورهای همسایه با افتخار سرویس دهی به سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌ها و سایر مراکز دولتی و خصوصی با سابقه طولانی و درخشان آماده پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان می‌باشد.

logo-samandehi
تهران - ازگل - گلچین شمالی - نبش خیابان شهید سید امین صدرنژاد - پلاك 14 - طبقه 4 - واحد 42
تلفن : 22191962
همراه : 09122255583
دریافت از کافه بازار دریافت از سیب اپ
كپی‌رایت © 1397-1394 همسفر گشت ایرانیان. تمام حقوق برای شركت محفوظ است.