اطلاعیه تغییر لوگو شرکت

امروزه ما در دنیایی زندگی می کنیم که بدون داشتن تعامل و همفکری و همیاری در هر زمینه کاری به سرانجام مطلوب نخواهیم رسید ، در نتیجه شرکت همسفر گشت ایرانیان با سرلوحه قرار دادن این مطلوب با اعمال تغییرات و به روز رسانی و تاکید بر لزوم همکاری دو طرفه میان این مجموعه و هموطنان و مشتریان گرامی اقدام به تغییر لوگوی سازمانی خود کرده است.
در این لوگو یا آرم با ظاهر و نمای جدید، ما به نقش خود در خلق تعامل صد در صدی با افراد افتخار می کنیم و دستانتان را به گرمی می فشاریم.
کم کم شما این نشان (لوگو) را در تمامی رنگ ها در همه جا مشاهده خواهید کرد، ما بی صبرانه منتظر بازخوردها و نظرات شما در خصوص طراحی جدید لوگوی خود هستیم.
ما در این نشان از ۲ دست استفاده کردیم تا بخوبی نشان دهیم که دست ما همواره جهت برقراری تعامل و همیاری بسوی شماست – چیزی که ما به آن معروف هستیم.
نهایتاَ به استحضار می رساند حق هرگونه استفاده و بهره برداری از لوگوی قبلی مجموعه همچنان برای شرکت همسفر گشت ایرانیان محفوظ می باشد . لطفاَ در صورت مشاهده تخلف ما را نیز مطلع سازید.

نظرات (0)

نظری در اینجا ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
همسفرگشت

شرکت همسفر گشت ایرانیان ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس، مینی‌بوس، میدل‌باس، ون و سواری دربستی در تهران به مقصد تمامی نقاط کشور و همچنین کشورهای همسایه با افتخار سرویس دهی به سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌ها و سایر مراکز دولتی و خصوصی با سابقه طولانی و درخشان آماده پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان می‌باشد.

logo-samandehi
تهران - ازگل - گلچین شمالی - نبش خیابان شهید سید امین صدرنژاد - پلاك 14 - طبقه 4 - واحد 42
تلفن : 22191962
همراه : 09122255583
دریافت از کافه بازار دریافت از سیب اپ
كپی‌رایت © 1397-1394 همسفر گشت ایرانیان. تمام حقوق برای شركت محفوظ است.