یکشنبه, ۰۱ مرداد ۱۳۹۶

همسفر گشت ایرانیان
برگزيده يكصد برند برتر و و ارزش آفرين سال 1395

شرايط استفاده

شرايط استفاده از وبسايت همسفر گشت ايرانيان

برای مطالعه مطالب همسفر گشت ايرانيان نیازی به ساختن حساب کاربری نیست، اما لازمه ارسال دیدگاه در بخش های مختلف داشتن حساب است. پس لطفا قبل از ثبت نام در همسفر گشت ايرانيان، شرایط استفاده را به دقت مطالعه نمایید. اگر این شرایط مورد پذیرش تان نباشند، استفاده از همسفر گشت ايرانيان برای شما ممکن نیست. این شرایط در هر زمانی توسط همسفر گشت ايرانيان قابل تغییر هستند و نسخه جدید آنها پس از قرار گیری در سایت، به حالت اجرایی در می آید. استفاده پیوسته از سایت بعد از تغییر شرایط، نشان دهنده پذیرش تغییرات توسط شما است.
هر کاربر فقط می تواند برای اهداف شخصی و غیر تجاری از همسفر گشت ايرانيان استفاده نماید. این سایت با هدف اطلاع رساني در خصوص شركت همسفر گشت ايرانيان و ارائه خدمات خودرويي تاسیس شده. شرایط استفاده کاربران شامل «پذیرش سیاست استفاده قابل قبول، پذیرش مسئولیت ها پس از نام نویسی، و نیز پذیرش و رعایت تمام بایدها و نبایدها در زمینه ارسال دیدگاه، محتوا و پاسخ به دیگران» است.
سیاست استفاده قابل قبول: همسفر گشت ايرانيان از کاربرانش انتظار دارد که احترام تمام افراد را در تمام زمان ها نگه دارند. در صورت مشاهده هر گونه تخطی از این سیاست یا دیدن سایر رفتارهای غیرقابل قبول توسط هر کاربری، بایستی چنین رفتار یا فعالیتی را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید گزارش کنید. شما فقط مسئول دیدگاه ها یا پاسخ هایی هستید که خودتان در همسفر گشت ايرانيان ارسال می کنید و نیز موافقت می کنید که همسفر گشت ايرانيان در قبال دیدگاه هایی که سایر کاربران منتشر می کنند، مسئولیتی ندارد.
مسئولیت های نام نویسی: مطالعه اخبار همسفر گشت ايرانيان و استفاده از محتوای آن بدون ثبت نام میسر است، اما برای برخورداری از تمام خدمات، به نام نویسی نیاز دارید. حساب کاربری شما فقط و فقط برای استفاده شخصی است و حق اعطای دسترسی به اشخاص دیگر، یا انتقال یا واگذاری آن را ندارید. در ضمن، ساختن بیش از یک حساب کاربری توسط یک شخص، ممنوع است و در صورت کشف، تمام حساب ها غیر از اولین حساب کاربری فرد غیر فعال می شوند.
شما با ثبت نام در همسفر گشت ايرانيان یا استفاده پیوسته از آن بدون حساب کاربری:
    الف. قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران را می پذیرید و در همسفر گشت ايرانيان، هیچ گونه فعالیتی خلاف قانون جاری کشور انجام نمی دهید یا به انجام آن کمک نمی کنید.
    ب. در صورت اطلاع یافتن از وقوع هر گونه فعالیت غیرقانونی و یا نقص امنیتی، مدیران همسفر گشت ايرانيان را در جریان می گذارید.
    ج. هنگام پیوستن به همسفر گشت ايرانيان از کلمات و تصاویر مناسب برای نام کاربری و عکس حساب خود استفاده می کنید. در صورت استفاده از نام کاربری یا تصویر نامناسب، حساب کاربری شما بدون تذکر مسدود می شود. با ثبت نام شما می پذیرید که تشخیص مناسب بودن نام و عکس فقط با همسفر گشت ايرانيان است.
    د. مسئولیت نگه داری از نام کاربری و رمز عبور خود را به طور کامل می پذیرید و به عنوان تنها مسئول استفاده یا سوء استفاده از آن شناخته می شوید. چنانچه در حفاظت از نام کاربری و رمز عبور حساب تان در همسفر گشت ايرانيان یا مراقبت از حساب ایمیلی که برای ثبت نام استفاده شده کوتاهی کنید، ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال بازگرداندن آنها به شما نداریم و اگر در اثر سرقت دستگاه های الکترونیکی شما حساب های تان در معرض سرقت قرار گیرند نیز، تمام گام های لازم برای محافظت از آنها بر عهده شما است.
    ه. شما می پذیرید که هرگز دیدگاه هایی که شامل تصاویر، توصیفات و یا آدرس های اینترنتی ذکر شده در بند محتواهای ممنوعه باشند را در همسفر گشت ايرانيان به اشتراک نگذارید.
    و. شما تایید می کنید که در هر شرایطی، اختیار تام برای تصمیم گیری درباره اینکه کدام محتواهای ارسالی از طرف کاربران در همسفر گشت ايرانيان قابل نمایش هستند و کدام محتواها قابل نمایش نیستند، فقط برای مدیران همسفر گشت ايرانيان است.
    ز. قبول می کنید که در فعالیت های مضر برای نویسندگان، مخاطبین، تبلیغ دهندگان و یا همکاران همسفر گشت ايرانيان، یا هر فرد مرتبط دیگری شرکت نکنید و در ضمن تحت هیچ شرایطی، در همسفر گشت ايرانيان فعالیتی که برای حریم خصوصی دیگران مضر باشد، انجام ندهید.
    ح. تعهد می کنید که هرگز از هیچ گونه ربات، فرآیند، تکنیک، سخت افزار یا نرم افزار خودکار یا نیمه خودکاری برای داده کاوی در همسفر گشت ايرانيان (گردآوری، دانلود، بازنشر، ذخیره سازی و یا توزیع محتواهای منتشر شده) -به هر منظوری که قابل تصور باشد- استفاده نکنید. همچنین حقی برای فروش یا کسب درآمد با استفاده از محتواهای تولیدی ما ندارید.
    ت. می پذیرید که ثبت نام در همسفر گشت ايرانيان یا استفاده پیوسته از آن به این معنا است که ما برای حفاظت از مفاد این توافق نامه و متوقف کردن استفاده های سوء، می توانیم از هر روش فنی قابل تصوری (در چهارچوب قانون) بدون نیاز به مطلع کردن شما و صرفا با صلاحدید خودمان استفاده کنیم.
ارسال دیدگاه در همسفر گشت ايرانيان:  باز هم تاکید می کنیم که شما فقط و فقط در صورتی می توانید در بخش دیدگاه های همسفر گشت ايرانيان -و یا سایر بخش ها که ممکن است بعدا اضافه شوند به ارسال نظر بپردازید که اولا خودتان صاحب آن نظر یا صاحب حقوق قانونی یا اجازه استفاده از آن باشید؛ ثانیا آن محتوا هیچ حقی (از جمله حق چاپ و نشر، حق نشان تجاری و حریم خصوصی یا حقوق اجتماعی) از اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر و یا قوانین جاری کشوری، قوانین استفاده از همسفر گشت ايرانيان ، و سایر سیاست های اخلاقی ما را نقض نکند.

همچنین شما به طور تمام و کمال مسئول آن چیزهایی هستید که با حساب کاربری تان در همسفر گشت ايرانيان منتشر می شوند. از جمله مشخصات فردی، آدرس منزل و یا محل کار، شماره تلفن (ها)، عکس، و دیگر اطلاعات فردی. چنانچه در اثر انتشار اطلاعات فردی تان توسط خود شما عواقبی در همسفر گشت ايرانيان به سراغ تان بیاید، مسئولیت آن بر عهده ما نیست. همچنین در صورتی که تمایل به حذف آنها داشته باشید ولی شخصا نتوانید، بایستی با این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ما تماس بگیرید. در آن صورت، در اسرع وقت اقدام به حذف آنها خواهیم کرد، ولی باز هم عواقب انتشار اولیه آنها متوجه ما نیست.

بخش دیدگاه ها که ذیل ستون اصلی هر مطلبی قرار دارد، فقط و فقط محلی است برای ارسال نظرات مربوط به همان مطلب و موضوع آن.

شما نه در بخش دیدگاه های مطالب مختلف، نه در سایر بخش های همسفر گشت ايرانيان که ممکن است در آینده اضافه شوند، حق ارائه مشورت های حرفه ای، شامل مشاوره های شغلی، دارویی، قضایی، مدیریت سرمایه و غیره را ندارید و نمی توانید به ارسال نظرات حاوی پیشنهاد، تشویق یا درخواست برای فعالیت های مختلف تجاری، اجتماعی و فرهنگی بپردازید.

ارسال دیدگاه در همسفر گشت ايرانيان به منزله پذیرش حق استفاده ما از آن است. به بیان دیگر، در صورتی که دیدگاه های ارسالی شما در همسفر گشت ايرانيان مناسب انتشار تشخیص داده شوند و هیچ بندی از توافقنامه شرایط استفاده برای کاربران را نقض نکنند، شما یا صاحب اصلی محتوایی که با کسب اجازه از او آن را به اشتراک گذاشته اید، همچنان مالکیت و منافع آن دیدگاه را در اختیار خواهید داشت ولی با ارسالش در همسفر گشت ايرانيان، شما به ما، نمایندگان مان و وکلای مان حق استفاده غیرقابل فسخ، رایگان و جهانی از آن را داده اید و بر این اساس ما می توانیم آن را به هر شیوه ای که خودمان صلاح بدانیم، استفاده، اصلاح، توزیع، بازنشر، اقتباس، و ترویج کنیم و بدون استثنا محتوای جدید ما که حاوی نسخه ای از دیدگاه اولیه شما است، متعلق به همسفر گشت ايرانيان خواهد بود و شما هیچ ادعایی در رابطه با آن نخواهید داشت.
محتواهای ممنوعه. دسته بندی زیر، شامل مثال هایی برای کاربران است ولی موارد ممنوعه به آن محدود نخواهد بود. فراموش نکنید که طبق بند «و» اختیار تام برای نمایش محتواهای ارسالی کاربران را به مدیران همسفر گشت ايرانيان واگذار کرده اید. اما در اینجا بدون استثنا، شما می پذیرید که هیچ یک از محتواهای زیر را “نه به شکل متن، و نه به شکل عکس، لینک، نشانه و یا علامت”‌ در همسفر گشت ايرانيان ارسال نکنید:

    محتوای ناقض حقوق فکری افراد
    محتوای ناقض حقوق اجتماعی یا حریم خصوصی افراد، و یا افشاکننده اطلاعات فردی نظیر شماره تلفن، آدرس و سایر موارد مشابه
    محتوای افتراآمیز، دشنام آلود، تهدید آمیز، آزاردهنده، شهوت آلود، نژادپرستانه، تعصب آمیز، و یا کینه ورزانه نسبت به هر فرد یا گروهی
    محتوای کفر آلود نسبت به ادیان آسمانی و مذاهب و پیروان آنها
    اطلاعات اشتباه یا گمراه کننده
    دیدگاه های غیرقانونی یا ترویج کننده رفتارهای غیرقانونی
    محتواهای حاوی هر گونه بدافزار، کد، فایل و یا برنامه هایی با کاربردهای سوء
    محتواهای تبلیغاتی

همسفر گشت ايرانيان این حق را دارد که هر نوع محتوای منتشره از سوی کاربران را بررسی کرده و در صورت نیاز، بدون اطلاع قبلی حذف یا ویرایش کند.

مسدودسازی دسترسی. علاوه بر تمام حقوق ذکر شده در توافقنامه استفاده از همسفر گشت ايرانيان و نیز امکان پیگیری قانونی تخلفات، شما این حق را به ما می دهید که در صورت صلاحدید خودمان اقدام به تعلیق یا مسدود کردن حساب کاربرانی کنیم که متخلف تشخیص می دهیم، یا اینکه بخشی از دسترسی آنها را محدود نماییم. همچنین اطلاعات فعالیت های غیرقانونی کاربران متخلف، در صورت نیاز با مراجع قانونی به اشتراک گذاشته می شود.

سلب مسئولیت. حین ارائه محتوا در همسفر گشت ايرانيان ، ممکن است ما تبلیغاتی را نمایش دهیم. شما با حضور در hamsafar-gasht.com و تمام صفحات آن، می پذیرید که این تبلیغات با صلاحدید ما به نمایش در آیند، بدون آنکه هزینه بارگزاری آنها بر روی مرورگر اینترنتی شما متوجه ما یا تبلیغ دهنده باشد. (بدیهی است که در صورت انتشار آگهی تبلیغاتی در ستون اصلی سایت، آنها با عنوان و برچسب آگهی تبلیغاتی مشخص خواهند شد تا با محتوای خبری اشتباه گرفته نشوند.)

استفاده شما از همسفر گشت ايرانيان به این معنا است که می دانید محتواهای منتشره توسط آن از منابع مختلف گردآوری شده و همسفر گشت ايرانيان مسئول صحت، دقت، مفید یا امن بودن، و یا رعایت حقوق فکری موجود در آنها نیست. با این حال تمام تلاش ما بر انتشار خبرها و مطالب موثق متمرکز است.

محتواهای منتشره در سطح همسفر گشت ايرانيان از جمله دیدگاه های کاربران، فقط حکم دانستنی عمومی، گفتگو و سرگرمی را دارند. هیچ قطعیتی درباره صحت جنبه های گوناگون اطلاعات منتشره وجود ندارد و بر هیچ یک از دیدگاه های کاربران نیز از طرف ما صحه گذاشته نمی شود. از این رو تمام محتواهای منتشره در همسفر گشت ايرانيان همراه با سلب مسئولیت هستند به این معنا که مسئولیت اعتماد به آنها و یا هر نوع استفاده ای، بر عهده خود فرد است و همسفر گشت ايرانيان هیچ مسئولیتی در قبال عواقب اعتماد شما بر محتواها یا استفاده از آنها ندارد. بدیهی است که در صورت اطلاع، توصیه های لازم را از قبل ارائه خواهیم کرد.


benz   MAN   bw scania   bw volvo   bw renault   bw hyundai