یکشنبه, ۰۱ مرداد ۱۳۹۶

همسفر گشت ایرانیان
برگزيده يكصد برند برتر و و ارزش آفرين سال 1395

انتخاب همسفر گشت ايرانيان در جمع صد برند برتر و ارزش آفرين ايران در سال 1395

در اجلاس يكصد برند برتر و ارزش آفرين سال 1395 كه در محل سالن همايش‌هاي صدا و سيما برگزار شد، از شركت همسفر گشت ايرانيان به عنوان يكي از برندهاي ارزش آفرين تقدير به عمل آمد.

شركت همسفر گشت كسب اين افتخار را مديون شما مشتريان گرامي بوده و سال نيكويي را برايتان آرزومند است.

ادامه خبر

تجهیز اتوبوس‌ها به فناوری تشخیص عابر پیاده

 شرکت ولوو فناوری جدید را در اتوبوس‌های خود پیاده کرده که در صورت نزدیک شدن عابران پیاده، صدایی به صورت خودکار به راننده هشدار خواهد داد.
این سیستم موقعیت عابران پیاده را در نزدیکی جاده یا روبروی مسیر اتومبیل تشخیص داده و از طریق صوت و نور به راننده هشدار می‌دهد.
این سیستم که برای عابران پیاده و تشخیص دوچرخه سواران طراحی شده، مبتنی بر یک دوربین است که محیط اطراف اتوبوس را بررسی کرده، سپس یک سیستم پردازش تصویر و یک الگوریتم، وجود عابران پیاده و دوچرخه سواران را در نزدیکی اتوبوس تشخیص می‌دهد.
این فناوری در صورت احساس خطر به طور خودکار فعال شده و از طریق نور و صدا به راننده هشدار داده و اعلام خطر خواهد کرد.
به گفته طراحان این فناوری، این سیستم برای عبور و مرور در محیط‌های شلوغ شهری بسیار مناسب است.
به گفته شرکت ولوو، این سیستم از سال 2017 بر روی تمام اتوبوس‌های شهری در اروپا نصب خواهد شد.

ادامه خبر

اجراي سرويس ترانسفر مسابقات بسكتبال فيبا آسيا چلنج

شركت همسفر گشت ایرانیان، در شهريور ماه 1395 اجراي سرويس ترانسفر تيم هاي بسكتبال و بزرگسالان در مسابقات FIBA Asia Challenge به همراه ساير عوامل برگزاري مسابقات را بر عهده داشت.

همچنين شايان ذكر است تيم ملي بسكتبال ايران در اين مسابقات مقام قهرماني را كسب نمود و جامي از جنس طلا برای بسکتبال ايران به ارمغان آورد. قهرمانی تیم ملی بسکتبال ایران در رقابتهای فیبا آسیا چلنج در حضور پرشور تماشاگران در سالن  12000 نفری آزادی تهران اتفاق افتاد.
شركت همسفر گشت ايرانيان قهرمانی مقتدرانه تيم ملي ايران در مسابقات آسیا چلنج که با  پیروزیهای پیاپی به دست آمد، را به بازیکنان تیم ملی بسکتبال، مربیان، مدیران بسکتبال کشور و همه طرفداران این ورزش پرهیجان تبریک می گوید.

تصاوير مربوط به اين خبر را به همراه ويدئو در ادامه خبر مشاهده نمائيد.

ادامه خبر

اجراي سرويس ترانسفر مسابقات بسكتبال جوانان آسيا

شركت همسفر گشت ایرانیان، در مرداد و شهريور ماه 1395 اجراي سرويس ترانسفر تيم هاي بسكتبال و ساير عوامل برگزاري مسابقات را بر عهده داشت. لازم به ذكر است در اين مسابقات تيم ملي جوانان ايران مقام قهرماني را كسب نمود.

تصاوير مربوط به اين مسابقات را در ادامه خبر مشاهده نمائيد.

ادامه خبر

سرويس دربستي به مقاصد داخلي و خارجي

شركت همسفر گشت ایرانیان با چندین سال تجربه در امور اتوبوس، ميني بوس، ميدل باس و ون دربستی، با برگزاري تورهای گردشگری خارجی و داخلی آماده واگذاری وسائل نقليه به صورت دربستي با راننده با ظرفيت‌هاي25، 29 و 32 نفره ولوو، اسكانيا، مان و مرسدس بنزVIP ، همچنين اتوبوس هاي کلاسیک 44 نفره برای مقاصد بهشت زهرا، بهشت سکینه، بهشت معصومه، حرم حضرت شاه عبدالعظیم، آرامگاه ارامنه و ... مي‌باشد.
همچنين اين شركت آماده انجام امور حمل و نقل سفرهای گروهی، تورهای یک روزه و چند روزه به مقاصد نمک آبرود، تنگه واشی، کاشان، اصفهان، شیراز، یزد، کرمان و ساير شهرهاي توريستي ايران مناسب برای اجاره آژانس های هواپیمایی، مسافرتی و گردشگری تهران و شهرستانها و گردشگران و تورهای خارجی و سفرهای زیارتي به مقاصد مشهد مقدس، قم، جمکران و تمامی نقاط زيارتي ایران و خارج از کشور مي باشد.
اين شركت با به كارگيري رانندگان مجرب تحصیلکرده و غیر سیگاری مناسب برای انواع تورها و گردشهای خانوادگی، مهمانان خارجی، مراسم عزاداری و جشنها با قیمت مناسب و کیفیت عالی افتخار خدمتگذاري به شما سروران گرامي را دارد.

  • 1
  • 2


benz   MAN   bw scania   bw volvo   bw renault   bw hyundai