یکشنبه, ۰۱ مرداد ۱۳۹۶

همسفر گشت ایرانیان
برگزيده يكصد برند برتر و و ارزش آفرين سال 1395

درباره ما

شرکت خدمات مسافرتي همسفر گشت ايرانيان در ارائه سرويس اياب و ذهاب و امور دربستي با بهره گيري از اتوبوس هاي نسل جديد و مدرن‌ترين ميني بوس‌ها، ميدل‌باس‌ها، ون و اتومبيل‌هاي سواري‌، افتخار دارد تا به صورت 24 ساعته در خدمت هموطنان گرامي در سراسر ايران باشد.
در راستاي اين مهم، اقدام به کسب مجوزهاي رسمي از جمله پروانه کسب از اتحاديه مربوطه، گواهينامه صلاحيت کار از اداره کل سازمان کار و امور اجتماعي استان تهران، پروانه عضويت در انجمن صنفي کارفرمايان شرکت هاي خدماتي سراسر کشور، کد اقتصادي و... نموده است و با همکاري شرکت مسافربري همسفر مستقر در پارک سوار بيهقي تهران (ميدان آرژانتين) با بيش از 30 نمايندگي در کل کشور، توانسته با تاکيد بر رضايت‌مندي مشتري و ضرورت ارائه خدمات مناسب و با اعمال مديريت کار آمد، در جهت حفظ حقوق مسافران  گرامي، گامي بس سترگ در صنعت حمل و نقل مسافربري کشور بردارد.
با درود و با آرزوي سفري خوش و راحت و مطمئن براي شما عزيزان، به خود مي‌باليم که توفيق همراهي شما در سفرهايتان نصيب مجموعه شرکت خدمات مسافرتي همسفر گشت ايرانيان گردد و اميد است با ارائه سرويس مطلوب، آسايش و رفاه شما عزيزان را فراهم آوريم.

About us


benz   MAN   bw scania   bw volvo   bw renault   bw hyundai